Вода – необхідний «продукт харчування» для всіх людей. Для нормального функціонування організму людині потрібно вживати близько 3 літрів води за день залежно від температури і вологості довкілля, фізичній активності і так далі. Організм постійно потребує свіжого «підмішування» води, оскільки потові залози, нирки, кишечник і легені безперервно видаляють частину рідини, що утворюється в результаті обміну речовин. Як тільки наше тіло відчуває нестачу води, відразу ж порушуються процеси засвоєння їжі, кровотворення, розстроюється терморегуляція і знижується температура тіла. При недоліку води, що становить 6 %, людина впадає в стан напівнепритомності і запускається апоптоз – загибель кліток.


У зв'язку з цим наша робота полягає не тільки в тому,  щоб не дати вашому організму відчути нестачу  води, але щоб ця вода була і з ідеально збалансованим  мінеральним складом. Обробляючи воду дуже важливо дбати про цілісність її складу і очищати тільки від небажаних речовин, зберігаючи водночас усі корисні елементи.


Все це нам вдається використовуючи метод зворотного осмосу, якій був розроблений закордонними науковцями і базується на очищувальній здатності клітин людського організму. Цей метод є найкращим на сьогоднішній день способом отримання кристально-чистої питної води і займають провідну позицію в області очищення води на ринках України.


Оскільки під час фільтрування практично всі домішки води (окрім кисню) зливаються у каналізацію, натомість у бак чистої води поступає вода, очищена від будь-яких домішок. Водночас сучасне обладнання дозволяє регулювати концентрацію солі. Додатково воду очищують ультрафіолетом  від бактерій та підтримують у ній необхідний рівень pH.