Гаряча лінія:

ПН-ПТ: 08:00 - 17:00

СБ-НД: вихідний

Долина Плюс®

Питна вода

Підприємство розпочало свою діяльність у 1992 році, по видобутку з природних джерел питної води. З того часу і по сьогодні, ми працюємо заради того, щоб кожний мешканець міста був переконаний в тому що він п'є справжню якісну воду, яка дасть йому можливість піклуватися про своє здоров'я без зайвих зусиль. В цьому ж році ми налагодили процес доставки води в цистернах на автомобілях за графіком. З часом, завдяки кропіткій та цілодобовій роботі – ми почали завойовувати довіру клієнтів. Торгову марку питної води Долина Плюс® почали впізнавати та довіряти якості нашого продукту. Долина Плюс® – це філософія, ми працюємо виключно заради Вас і цінуємо Вашу довіру!

У 2015 році підприємство розпочало реорганізацію, метою якої було налагодження роботи мережі автоматів з продажу питної води Торгової марки Долина Плюс. Ми створили власний продукт – налагодили лінію з виробництва автоматів води. Це високотехнологічні прилади, виготовлені на власному виробництві, з власним програмним забезпечення та унікальними технологіями зберігання та розливу води. Ми гарантуємо найвищу якість води Торгової марки Долина Плюс в автоматах, процес купівлі зробили максимально зручним – Ви можете здійснити її в будь який час доби, а щільність та продуманість нашої мережі, дозволить легко знайти автомат з водою неподалік від Вас. Користуватися обладнанням зручно і просто, кількість автоматів постійно зростає, а технологія їх виробництва, обслуговування і програмне забезпечення – вдосконалюються.

Долина Плюс® – працює для Вас і ми впевнені, що Ви прекрасно бачите це! :)

Наші переваги

Екологічно чисті джерела

Джерела видобутку питної води Долина Плюс® знаходяться в екологічних чистих місцях, деякі входять до національних парків

Якість води

Щоб досягнути параметрів столової води, ми використовуємо найсучасніше обладнання та технології, що існують на ринку

Технологічна дисципліна

На всіх етапах виробництва організована жорстка технологічна дисципліна та відповідні санітарні умови

Контроль якості

Вода проходить систематичний контроль якості у спеціалізованих лабораторіях, для постійного підтвердження стандартів якості

Стандарти

Питна вода Долина Плюс® відповідає всім санітарним стандартам якості, а також, нормам води для дитячого харчування

Транспортування та зберігання

Цистерни та тара, що використовуються у виготовленні та транспортуванні води, щоразу ретельно промиваються спеціальними розчинами

25років на ринку
Нас знають і нам довіряють!

Як ми виготовляємо воду?

Джерело

Джерело та видобуток – це основа всього процесу


Вже не перше десятиріччя, головне завдання нашої команди – піклуватися про те, щоб на Вашому столі завжди була чиста і свіжа вода. Процес виготовлення води розпочинається з її видобутку. Джерела вод Долина Плюс® знаходяться в екологічних чистих куточках України, деякі з них входять до державних національних парків. Ми ретельно підбираємо джерела, вода в яких володіє унікальними властивостями і проводимо постійні дослідження та контроль їх якості. Вода піднімається з глибини за допомогою насосів і одразу ж по магістралі труб транспортується на виробництво. Ми постійно слідкуємо за якістю транспортної мережі та проводимо її регулярне сервісне обслуговування. Джерело та видобуток – це основа всього процесу виробництва. Долина Плюс® – гарантує якість води, а наш досвід забезпечує налагоджений процес її видобутку!

Очистка води

Дбаємо про якість води


Очищуючи воду, важливо дбати про цілісність її складу і фільтрувати тільки від небажаних речовин, зберігаючи водночас усі корисні елементи. Ми використовуємо найсучасніші на сьогоднішній день, розроблені науковцями методи, щоб отримати кристалічно-чисту питну воду. Сучасне обладнання дозволяє регулювати концентрацію солі, формувати ідеально збалансований мінеральний склад та необхідний рівень pH. Додатково вода знезаражується ультрафіолетом.

Транспортування

Цілодобово та 7 днів на тиждень


Підготовлена на виробництві вода транспортується до Вашого міста автомобільними цистернами великого об'єму. Ми використовуємо тільки сучасні транспортні засоби європейських виробників, ретельно обираємо та слідкуємо за якістю резервуарів та технічним станом автомобілів. Перед транспортуванням, кожна ємність проходить регламентну процедуру очистки, що включає її ретельну промивку спеціальними розчинами та процес знезаражування. Транспорт оперативно завантажується та одразу вирушає в дорогу, щоб мінімізувати термін доставки води до пункту фасування та перевантаження у менші ємності. Увесь процес очистки цистерн, їх завантаження та транспортування – спланований та налагоджений буквально похвилинно і працює як годинник, цілодобово та 7 днів на тиждень!

Доставка до автомату

Стабільне функціонування транспортної мережі


Великотоннажна автомобільна цистерна, що прибуває з виробництва у місто призначення, одразу ж потрапляє на лінію перевантаження води у ємності меншого розміру. Ці резервуари транспортуються брендованими вантажними автомобілями безпосередньо до автоматів води, де відбувається їх наповнення свіжою водою. За стабільним функціонуванням транспортної мережі та безперебійною роботою автоматів з продажу води, слідкує спеціалізоване програмне забезпечення та досвідчений персонал підприємства. Ми докладаємо немало зусиль, щоб Ви не помічали виробничий процес, а автомати води були постійно наповненими і у справному стані. Якщо ж у Вас є зауваження до роботи певного автомату або інші побажання, будь ласка, зв'яжіться з нами зараз і ми вирішимо проблему в найкоротші терміни.

Готово!

Тільки свіженька якісна питна вода


Чудово! Свіженька якісна питна вода вже знаходиться в автоматі та очікує Вас цілодобово! Зазвичай, від моменту видобутку з джерела, до моменту купівлі Вами води в автоматі, проходить не більше 48 годин. Автомати з продажу питної води Долина Плюс®, виготовляються тільки на власних виробничих потужностях і ми доклали немало зусиль, щоб забезпечити якісне зберігання води і стабільну цілодобову роботу автоматів у будь-яку пору року, а сам процес купівлі зробити максимально простим та зрозумілим. Також, Ви можете ознайомитися з детальною інструкцією по роботі з автоматом, а якщо у Вас залишаться додаткові запитання або ж зауваження, наша дружня служба підтримки надасть Вам вичерпні та компетентні відповіді у телефонному режимі.

Долина Плюс® – працює для Вас!